New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

FN-X NUTRITION | Suplementy dla aktywnych

  /  Suplementacja   /  Energia   /  Dlaczego CreaZ® jest bardziej efektywny i wydajny, niż jakakolwiek inna kreatyna na rynku.

Dlaczego CreaZ® jest bardziej efektywny i wydajny, niż jakakolwiek inna kreatyna na rynku.

Dlaczego CreaZ® jest bardziej efektywny i wydajny, niż jakakolwiek inna kreatyna na rynku.

 

 

SKŁADNIKI

CreaZ® składa się w 100% z czystej kreatyny, co czyni go najczystszym produktem kreatynowym dostępnym na rynku. Występuje w postaci mikronizowanej i w przeciwieństwie do innych produktów zawierających kreatynę, ta w CreaZ® nie jest związana z żadnymi innymi cząsteczkami tj. hydraty czy kwasy organiczne (cytryniany, jabłczany). Dlatego też CreaZ® jest jedynym produktem, który dostarcza 100% czystej kreatyny dla budowy i optymalnej pracy mięśni. Inne formy kreatyny zawierają jej maksymalnie od 70 do 80%. Realizacja procesu produkcji w Niemczech gwarantuje CreaZ® absolutną czystość i najwyższą, niemalże farmaceutyczną jakość. Przekłada się to bezpośrednio na efektywność i wydajność samej suplementacji.

 

CO TO OZNACZA?

W swojej 100% czystej postaci aktywna kreatyna powoduje odczuwalnie szybki przyrost siły mięśniowej. Dzięki CreaZ® efekt ten można szczególnie osiągnąć podczas intensywnego treningu, ponieważ mięśnie szybciej otrzymują czystą kreatynę. W związku z tym przedwczesne zmęczenie mięśni, które jest spowodowane rozkładem kreatyny podczas treningu, jest opóźnione.

Każda dawka kreatyny w postaci czystego, pozbawionego monohydratu CreaZ®, poprawia zdolność wytrenowanych mięśni do szybszej i bardziej intensywnej produkcji adenozynotrójfosforanu (ATP). Więcej ATP oznacza większą wydajność: ATP jest najważniejszym dostawcą energii we wszystkich komórkach organizmu. Efekt suplementacji bezpośrednio zależy od intensywności treningu.

Zasadniczo w przypadku CreaZ® difosforan adenozyny (zredukowana i nieaktywna forma adenozynotrójfosforanu), który został rozbity przez organizm, może być skuteczniej zastępowany przez trifosforan – co powoduje gwałtowny wzrost wydajności, prowadząc do wzrostu maksymalnej mocy komórki mięśniowej. Efekt ten, poprzez dodatkowe spożycie kreatyny, szczególnie w połączeniu z intensywną aktywnością fizyczną, został szeroko potwierdzony przez instytuty i naukowców zajmujących się sportem.

 

JAK TO DZIAŁA?

 

 

ZASTOSOWANIE

CreaZ® doskonale nadaje się dla wszystkich aktywnych ludzi oraz sportowców, którzy chcą osiągnąć umięśnioną i atletyczną sylwetkę przy wsparciu suplementów diety. Jest to zatem idealny produkt dla wszystkich sportowców siłowych i wytrzymałościowych. Dzięki dziennemu spożyciu 3 g CreaZ® w ciągu kilku tygodni możliwe będzie uzyskanie większej ilości powtórzeń i cięższych jednostek treningowych. W interwale może być zwiększona nie tylko sama prędkość biegu, ale sprinty staną się bardziej efektywne. Ten zwiększony i bardziej intensywny trening jest spowodowany szybkim odżywieniem mięśni poprzez dodatkowe spożycie czystej kreatyny.

Wzrostu wydajności tego rodzaju nie można osiągnąć przy użyciu dostępnych na rynku produktów z maksymalną zawartością kreatyny 70-80%, ponieważ przy tych produktach szybciej zmniejsza się podaż kreatyny w mięśniach i ciężko ją uzupełnić pod obciążeniem.

Już 3 gramy CreaZ® dziennie zapewnią maksymalne opóźnienie naturalnego zmęczenia mięśni podczas intensywnego treningu. O pozytywnym efekcie działania CreaZ® możecie się przekonać stosując FN-X NUTRITION CR-3 MAX CREATINE

                                                  

You don't have permission to register
X