New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

FN-X NUTRITION | Suplementy dla aktywnych

  /  Suplementacja   /  NOWOŚĆ – MULTIVIT BEAUTY VEGAN

NOWOŚĆ – MULTIVIT BEAUTY VEGAN

MULTIVIT BEAUTY VEGAN

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

FN-X NUTRITION MULTIVIT BEAUTY to wieloskładnikowy preparat witaminowo-mineralny przeznaczony dla osób, którym zależy na zachowaniu codziennej witalności i dobrego wyglądu. Receptura produktu zawiera kompletną formułę witamin z grupy B, w tym tiaminę biorącą udział w metabolizmie energetycznym i przemianach makroskładników pokarmowych. Suplement dostarcza również niacynę, która pomaga zachować zdrową skórę, a także jest istotnym składnikiem wpływającym na funkcjonowanie układu nerwowego.

FN-X NUTRITION MULTIVIT BEAUTY DOSTARCZA NATURALNEGO WODOROTLENKU MAGNEZU Z WODY MORSKIEJ – AQUAMIN™.

JEST ON WAŻNY M.IN. DLA UTRZYMANIA RÓWNOWAGI ELEKTROLITOWEJ ORAZ PRAWIDŁOWEGO STANU ZĘBÓW I KOŚCI.

Aquamin Mg to wyjątkowa forma naturalnego magnezu uzyskiwanego z wody morskiej. Zawarty w niej wodorotlenek magnezu dostarcza ponad 30% jonów magnezu, a w porównaniu do tlenku jest od niego o 50% lepiej rozpuszczalny.

Producent Aquamin Mg – firma Marigold opracował wyjątkową technologię pozyskiwania naturalnych jonów magnezu rozpuszczonych w dziewiczych wodach morskich Irlandii. Do wyprodukowania 1 t surowca potrzebne jest aż 500 ton wody morskiej. Oprócz magnezu Aquamin Mg zawiera również inne naturalne minerały, w tym pierwiastki śladowe m.in. selen, bor, sód, miedź, jod, nikiel, cynk, fosfor, żelazo, fluor i kobalt. Wodorotlenek magnezu jest rozpuszczalny w żołądku, co umożliwia szybką absorpcję do krwiobiegu w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego.

Produkt zawiera formułę SKIN & HAIR Pro dostarczającą ekstrakt z bambusa – źródło naturalnej krzemionki, a także metylosulfonylometanu (MSM) – źródło organicznej siarki. Są to pierwiastki stanowiące elementy strukturalne skóry i paznokci. Suplement zawiera aż 500 µg biotyny, która przyczynia się do zachowania zdrowych włosów. Formuła uzupełniona została o ekstrakt z koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) standaryzowany na zawartość izoflawonów. Roślina ta pomaga w zachowaniu mocnych i elastycznych naczyń krwionośnych.

WITAMINA PIĘKNA

Biotyna inaczej witamina B7 lub H jest potocznie zwana witaminą piękna, ponieważ ma niezwykle istotny wpływ na włosy (pobudza ich wzrost), paznokcie (wzmacnia płytkę) oraz funkcjonowanie skóry i błon śluzowych.

Ekstrakt z bambusa – główne właściwości: odbudowuje i uelastycznia kruche, słabe włosy, dzięki dużej zawartościkrzemionki (aż 70%), która stanowi budulec strukturalny tkanki łącznej.

Ponadto zawarta w bambusie krzemionka wspiera prawidłowe funkcjonowanie kości i stawów.

MSM metylosulfonylometan to związek, który stanowi naturalne  źródło siarki organicznej. Jest ona elementem budulcowym tkanki łącznej w tym chrząstki stawowej i skóry właściwej. Dodatek witaminy C wspiera prawidłową produkcję kolagenu – białka strukturalnego odpowiedzialnego za odporność mechaniczną tkanki łącznej. Odpowiedni poziom włókien kolagenowych pozwala dłużej utrzymać  napięcie i elastyczność skóry spowalniając wizualne efekty starzenia.

Preparat dostarcza także łatwo przyswajalnego cynku w formie cytrynianu. Minerał ten pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym wywoływanym przez działanie wolnych rodników. Dodatkowo jest to pierwiastek pomocny w zachowaniu odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej oraz utrzymaniu pięknych i zdrowych włosów i paznokci.

Leave a Comment

You don't have permission to register
X