New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

Image Alt

O Nas

FN-X NUTRITION

Jeszcze kilka lat temu projekt FN-X NUTRITION był tylko pomysłem, który powoli kiełkował w naszych głowach. Doskonale znamy rynek suplementów diety i obserwujemy jego rozwój od samego początku. Pracując w branży fitness zauważyliśmy, że z biegiem czasu potrzeby ludzi zaczęły się zmieniać. Dzisiaj wiele osób ćwiczy. Siłownia stała się miejscem spotkań nie tylko profesjonalnych bodybuilderów, lecz także zwykłych ludzi. Rozumiemy to, bo sami mamy wiele innych życiowych obowiązków, a sport traktowaliśmy zawsze jako nagrodę i odskocznię od codzienności. Zmęczeni po ciężkim dniu zasypialiśmy z myślą o tym co będziemy trenować jutro.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć FN-X NUTRITION – linię produktów dla osób, które ćwiczą dla siebie, dla przyjemności, dla satysfakcji i dla poprawy zdrowia. Układając receptury naszych suplementów nie myśleliśmy tylko o marżach i profitach. Chcieliśmy przede wszystkim, aby były to składy w które sami wierzymy, takie z których będziemy dumni, takie które sami chcielibyśmy stosować. Nie interesował nas szybki zysk, chcieliśmy utrzymać stałą i pozytywną relację z klientami. Postawiliśmy więc przed naszymi technologami bardzo ambitne zadanie – stworzenia suplementów które rzeczywiście działają, opartych wyłącznie na bezpiecznych, legalnych i skutecznych składnikach najwyższej jakości. Takich, po które konsumenci będą wracać.

img029-2

Po miesiącach prac badawczych i analizie najnowszych doniesień naukowych powstała marka FN-X NUTRITION. To linia produktów, które pozwolą uwolnić ukryty potencjał u każdej osoby aktywnej fizycznie, w każdej dyscyplinie sportowej. FN-X NUTRITION to suplementy diety klasy premium, których receptury bazują na rzeczywistych doniesieniach naukowych. Zawierają faktycznie działające dawki składników aktywnych, a także innowacyjne brandowe surowce, pochodzące od najlepszych dostawców.

Przy doborze komponentów nie kierujemy się tylko ceną, bo dla nas priorytetem jest jakość. Nasze produkty cechuje pełna transparentność, bo nie mamy nic do ukrycia. Trzymając w ręku opakowanie FN-X NUTRITION szybko doświadczysz, że w parze z prostym, czystym i nowoczesnym designem idzie pełna przejrzystość składu. Na etykietach znajdziesz zawartość wszystkich składników aktywnych, po to żebyś wiedział co stosujesz. Ściśle kontrolowany i nowoczesny proces produkcyjny daje Ci jednocześnie pewność, że to, co widoczne jest w tabeli składu, znajduje się wewnątrz opakowania. Spróbuj FN-X NUTRITION i popraw efekty swojego treningu już teraz!

You don't have permission to register
X