New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

FN-X NUTRITION | Suplementy dla aktywnych

  /  Suplementacja   /  Energia   /  RedNite – Zwiększ swoją wydajność.

RedNite – Zwiększ swoją wydajność.

Zwiększ swoją wydajność dzięki RedNite®

Z każdego produktu, który wprowadzamy do FN-X NUTRITION jesteśmy dumni, ponieważ mamy pewność, że oferowane przez nas składniki są skuteczne i najwyższej jakości. Poniższą lekturę polecamy każdemu, lecz szczególnie osobom stosującym naszą przedtreningówkę FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT.

Buraki „podnoszą” sprawność umysłową i fizyczną. Azotany zawarte w burakach mogą poprawiać wydajność ćwiczeń i tolerancję na wysiłek, zwiększać wytrzymałość i kondycję. Ponadto odgrywają pozytywną rolę w utrzymaniu zdrowia mózgu i układu krążenia.

Burak ćwikłowy jest dla Ciebie dobry!

Obniża ciśnienie krwi, jest bogaty w witaminę C, kwas foliowy, błonnik, żelazo, betalainy i niezbędne minerały, takie jak potas i mangan.

Azotany są przekształcane w organizmie w tlenek azotu (NO). Ma to wpływ na zwiększenie przepływu krwi do mięśni, co ułatwia wytwarzanie energii przez centra energetyczne komórek, zwane mitochondriami. Utrzymuje również prawidłowe ciśnienie krwi i kontroluje skurcze mięśni.

RedNite® to opatentowany koncentrat soku z korzenia buraka w proszku, który jest standaryzowany na zawartość naturalnych azotanów  – 1,5% – 2,75%.  Jest wytwarzany ze świeżych buraków przetworzonych w ciągu 24 godzin od zbioru, aby zapewnić najlepszą jakość i koncentrację naturalnych składników aktywnych. Jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie, ma intensywny czerwony kolor i przyjemny smak. 

RedNite® w przeciwieństwie od wielu ekstraktów z buraka dostępnych na rynku jest wolny od azotynów i syntetycznych azotanów. Zawiera tylko i wyłącznie azotany naturalnie występujące w korzeniu tego warzywa.

RedNite® nie zawiera metali ciężkich, pozostałości rozpuszczalników, alergenów, glutenu, pestycydów i nie jest poddawany działaniu promieniowania jonizującego. 

RedNite® posiada certyfikat koszerności i jest w 100% wegański.

RedNite® jest naprawdę wyjątkowy

Wyselekcjonowana odmiana buraka ćwikłowego, zbiór prowadzony tylko w ściśle określonej porze roku

Świeże buraki przetworzone w 24 godziny od zbioru

Kontrolowane warunki hodowli w celu zapewnienia wysokiej jakości buraków i wyższe plony

Proces niskotemperaturowy zoptymalizowany aby zapewnić najlepszą kolorystykę i najwyższą jakość

 

RedNite® – w opublikowanym badaniu naukowym

Analizowano wydajność podczas intensywnych ćwiczeń oporowych

Badano 14-stu profesjonalnych zawodników i 3 dni badań

Porównywano suplementy bogate w azotany z ubogimi w azotany

REZULTAT

Zwiększona średnia szczytowa amplituda w badaniu elektromiograficznym (EMG) i zmniejszone prędkości wyzwalania jednostki motorycznej. Sugeruje to lepszą wydajność nerwowo-mięśniową w wytwarzaniu siły mięśniowej. Dodatkowo zwiększona odporność na zmęczenie.


 
Zalecane stosowanie:

RedNite® wykazuje najlepsze rezultaty w przypadku ciągłego stosowania przez 7–10 dni na 2–3 godziny przed ćwiczeniami.

Już dziś wypróbuj suplement przedtreningowy FN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT. i przekonaj się sam o pozytywnym działaniu RedNite®!

You don't have permission to register
X