New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

FN-X NUTRITION | Suplementy dla aktywnych

  /  Suplementacja   /  Energia   /  Wydajność, energia, skupienie – enXtra

Wydajność, energia, skupienie – enXtra

WYDAJNOŚĆ, ENERGIA, SKUPIENIEenXtra 

W FN-X NUTRITION robimy wszystko aby zaoferować Wam produkty najwyższej jakości. Tworzymy suplementy, które będą nie tylko w pełni bezpieczne, ale także maksymalnie skuteczne. Dlatego wciąż sięgamy po najlepsze, światowe marki i oferowane przez nie surowce, których jakość i działanie potwierdzono w badaniach naukowych.

Jednym z nich jest:

EnXtra™ to najprościej mówiąc pełna koncentracja i energia umysłowa. Dla tych którzy chcą wiedzieć więcej prezentujemy informacje, które przybliżą Wam jak działa ten wysokiej jakości składnik, który znajdziecie w  produktach FN-X NUTRITION LIPO BURNERFN-X NUTRITION BLACK BOOST PRE-WORKOUT.

EnXtra™ to ekstrakt pozyskiwany z kłączy dzikiego kardamonu – Alpinia galanga, uprawianego na wzgórzach wolnych od zanieczyszczeń w ściśle kontrolowanej hodowli.

EnXtra™ może zastąpić kofeinę, zapewniając „bezkofeinowy” zastrzyk energii umysłowej lub towarzyszyć tej substancji, aby wzmocnić korzyści płynące z jej działania.

EnXtra™ jest w pełni rozpuszczalny w wodzie, ma łagodny smak i zaskakuje pięknym kolorem zbliżonym do herbaty.

EnXtra™ przyjmowany wraz z kofeiną blokuje efekt tzw. „zjazdu kofeinowego” (ang. caffeine crash), który zazwyczaj występuje kilka godzin po zastosowaniu średnich lub wysokich dawek tego alkaloidu i prowadzi do pogłębienia odczucia zmęczenia.

EnXtra™ wykazuje znaczny wzrost czujności (o 107%) w ciągu 1 godziny po spożyciu w porównaniu do stanu wyjściowego i grupy kontrolnej, a korzystny efekt utrzymuje się nawet do 5 godzin. Sugerowana i potwierdzona w badaniach dawka to tylko 300 mg.

W badaniach naukowych prowadzonych z zastosowaniem EnXtra™ nie wykazał żadnych niepożądanych efektów związanych z układem sercowo-naczyniowym czy nerwowym. W przeciwieństwie do samej kofeiny ekstrakt z dzikiego kardamonu nie podnosi ciśnienia krwi, nie wywołuje nerwowości i rozdrażnienia. Zastosowany razem z nią pozwala zoptymalizować i przedłużyć jej działanie na organizm.

Kompleksowa kontrola zanieczyszczeń.

Każda partia EnXtra™ poddawana jest rygorystycznym testom na obecność metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych w celu zapewnienia czystości i bezpieczeństwa. Jest ona wolna od pestycydów, alergenów i konserwantów.


  • Zwiększa czujność i koncentrację do 5 godzin.
  • Klinicznie sprawdzona i bezpieczna energia.
  • Bez negatywnych skutków charakterystycznych dla samej kofeiny.
  • Klinicznie potwierdzona skuteczność z kofeiną i bez kofeiny.


Wysoka jakość gwarantowana certyfikatam, status GRAS (Generally Recognized as Safe).

You don't have permission to register
X