New In Store

Suplementy z najlepszych składników

Kategoria :

Dołącz do nas

Let’s connect

Search

No products in the cart.
No products in the cart.

Zwroty

  /  Zwroty
ZWROTY
 
    1. W naszym sklepie Konsument może zrezygnować z zakupionego towaru czyli odstąpić od zawarcia umowy w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.
Konsument korzysta z tego prawa pod warunkiem, iż produkt nie był używany (banderola na produkcie nie została na przykład naderwana czy w jakikolwiek inny sposób uszkodzona), i produkt nie został w żaden sposób uszkodzony.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy o podanie numeru konta ponieważ zwrot kwoty Konsument otrzyma przelewem bankowym. Koszt zwrotnej dostawy do sklepu www.fn-x.pl ponosi Konsument. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy złożyć na piśmie a produkt należy odesłać z oświadczeniem i dowodem zakupu (paragon, faktura VAT) na adres: FN-X NUTRITION Sp.z o.o., ul. Budowniczych LGOM 34, 59-300 Lubin (POLSKA). Informujemy, iż nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. W momencie doręczenia przesyłki są Państwo zobowiązani do sprawdzenia jej stanu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, są Państwo zobowiązani do zgłoszenia tego faktu kurierowi i niezwłocznego skontaktowania się z nami (www.fn-x.pl). Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę przesyłki i kuriera. Więcej informacji znajduje się na podstronie Regulaminu.

You don't have permission to register
X